Pontosztozkodás a járási derbin Alistálon

Updated: marec 18, 2017

Az AG Sport liga szombati játéknapján magabiztosan nyertek a balonyiak, a kisudvarnokiak és a dióspatonyiak. Nagy meglepetésre Pozsonycsákányon mindössze 24 perc alatt véreztek el a tavasszal magabiztosan menetelő felsőpatonyiak. A Szap-Pozsonyeperjes mérkőzés a pálya alkalmatlansága miatt elmaradt.

A VII. ligában döntetlennel zárult az Alistál-Padány presztízsmeccs, a vendégek az utolsóelőtti percben egyenlítettek büntetőből. Szűkösen nyertek Patonyréten a listavezető nagypakaiak, ám a korábbi tavaszi fordulókban gólvágó nyékvárkonyiak csapata Tárnokon maradt alul.
Az ifjúságiaknál egyetlen meccset rendeztek szombaton, amelyből a csallóközcsütörtökiek kerültek ki győztesen.

Szombati eredmények a 18. fordulóból:

VI. LIGA (AG SPORT LIGA)
Pozsonycsákány-Felsőpatony 3:1 (3:1), g.: Varju K. (5.), Németh P. (22.), Makovický S. (24.) ill. Edmár A. (33.)
Balony–Ekecs-Apácaszakállas 3:0 (1:0), g.: Gerhát B. (8. 69.), Belucz G. (80.)
Kisudvarnok-Sárosfa 4:0 (2:0), g.: Nagy M. (4.), Balogh Á. (28.), Németh A. (49. 70.)
Izsap-Dióspatony 0:2 (0:1), g.: Daniel M. (23.), Magyar A. (52.)

VII. LIGA
Tárnok-Nyékvárkony 4:2 (2:1), g.: Kovács G. (2.), Tóth A. (31.), Seregi I. (71.), Tóth Á. (89.) ill. Kósa D. (22. 51.)
Alistál-Padány 1:1 (1:0), g.: Balogh I. (21.) ill. Bíró Z. (11m-89.)
Patonyrét-Nagypaka 0:1 (0:0), g.: Szerda Sz. (81.)

VI. LIGA (U19), 15. forduló:
Csallóközcsütörtök-Alistál 5:0 (2:0) g.: Takács R. (21. 50.), Tóth Á. (37.), Kulcsár F. (55.) ill. Nagy J. (öngól – 53.)