20 érmet szereztek Dunakeszin a Bősi Kempo MMA & BJJ Klub harcosai

Updated: apríl 26, 2024

Az elmúlt hétvégén Dunakeszin a Magyarság Sportcsarnokban került megrendezésre a Sport Kempo Hungarian Open, több mint 200 nevező 3 országból, 5 páston méretette meg magát technikai és küzdelmi számokban.

A Bősi Kempo MMA & BJJ Klub harcosai a sikeres tavalyi szezon után, megnyerve a Sport Kempo Vilagbajnokság csapat versenyét, újra Kempo versenyen mutathatták meg rátermettségüket. Gróf Lóránt főedző védencei összesen 20 érmet gyűjtöttek, amelyből 6 bajnoki cím is lett, küzdelmi számokban.
Ki kell emelni Rosztovics Jánost, aki két számban, Gi Grappling és NoGi Grappling, 6 mérkőzést abszolválva nem talált legyőzőre. Továbbá Kosár Csongort, aki a bajnoki címe mellett megkapta a torna leggyorsabb győzelméért járó serleget. Arany érmet nyert még Rigó Sebastián és Gutleber Pál Full Contactban. Boráros Viktória is hozta a kötelező bajnoki aranyat. Így tehát Gróf Lóránt védencei újra előkelő helyen végeztek a csapatvernyben.