Videó: Bénes betalált, döntetlent játszott Bulgária ellen a szlovák válogatott

Updated: jún 1, 2021

Bulgária ellen felkészülési mérkőzésen lépett pályára Ausztriában a szlovák válogatott, amely végül 1:1-es döntetlent ért el.

A 9. percben Despodov szerzett labdát, majd Ilievhez passzolt, aki a tizenhatosban a hálóba talált – 0:1. A 27. percben viszont egyenlített a szlovák válogatott, Weiss balról remekül találta meg Bénest, a csallóközi játékos pedig nyolc méterről ballal a hálóba lőtt – 1:1. Bénes László számára ez volt az első gól a felnőtt szlovák válogatott mezében. Štefan Tarkovič szövetségi kapitány több játékosnak adott lehetőséget a keretszűkítés előtt, Bénes László viszont végigjátszotta a találkozót. A mérkőzésen több gól nem esett, így a szlovák válogatott döntetlennel zárt Bulgária ellen.

Szlovákia legközelebb június 6-án Bécsben Ausztria ellen lép pályára.

Szlovákia-Bulgária 1:1 (1:1)
Gólszerzők: Bénes (27.) ill. Iliev (9.)