2014 legsikeresebb birkózói – értékelés

Updated: december 15, 2014

December 12-én pénteken került sor a Dunaszerdahelyi birkózó klub 2014-es év legsikeresebb birkózója kiértékelésre, amelyen sportolók, edzők, szülők, támogatók és vezetőségi tagok is jelen voltak.

Egy újabb eredményes évet zárhatak a dunaszerdahelyi birkózók. A 2014-es évben 35 versenyen vettek részt Szlovákiában, Magyarországon, Csehországban, Ausztriában, Németországban, Lengyelországban és összesen 101 érmet szereztek: 29 arany, 33 ezüst és 39 bronz. Az országos bajnokságokon összesen 21 érmet szereztek, ebből 5 arany, 7 ezüst , 9 bronzérem és megannyi értékes helyezést.

Több mint két évtized után ifj. Gaál Attilának köszönhetően újra volt képviselete a dunaszerdahelyi birkózóklubnak a Kadét Világbajnokságon, ahol a válogatott színeiben a 17. helyen végzett. 20 év után ismét rajthoz álltak az I. birkózó ifi ligában, ahol a 4. helyen végeztek.
Külön öröm a klub elöljárói számára, hogy a diákligában gyermek korosztályban csapatuk az első helyen végzett.