Hyballa: Nagy győzelem ez számunkra!

Updated: apríl 27, 2019

Megtörte a Slovan veretlenségi sorozatát a DAC, a sárga-kékek Vida Kristopher góljával múlták felül a friss bajnokot. A mérkőzés után Peter Hyballa elégedetten nyilatkozott.

Peter Hyballa (DAC):
Gratulálok Martin Ševelának és a Slovannak a bajnoki címhez. Az első félidőben a Slovan volt jobb, 2-3 nagy helyzetet is kidolgozott, nekünk voltak problémáink. A félidőben kettős cserét hajtottam végre, tartottam tőle, hogy Kalmár piros lapot kap. Nagyon jó második félidőt láttunk, erősek voltunk, és sikerült gólt szereznünk. Jött a piros lap, de Jedlička megfogta a büntetőt. Küzdelmes mérkőzés volt, de számunkra ez nagy győzelem és nagy ünnepség.

Martin Ševela (Slovan):
Egy nagyon jó és nyitott mérkőzést láttunk. Remek mérkőzés, kiváló hangulat és két jó csapat. Egy gól kevés az ilyen mérkőzésre, mindkét oldalon adódtak helyzetek. Remekül kezdtünk, a 17. percig három lehetőségünk is volt, még a kapufát is eltaláltuk. Az ellenfél gólja egy védelmi hiba után született. Ezután nem rúgtuk be a büntetőt, a hazaiak pedig szívvel és érzelmekkel játszottak. Sajnáljuk a vereséget és a effektivitást. Remek felkészítő volt ez Európára, több ilyen mérkőzésre van szükségünk. Gratulálok Dunaszerdahelynek a győzelemhez.