Hat gólos mérkőzésen döntetlenezett a DAC az U21-es válogatottal

Updated: september 10, 2019

Hat gólos mérkőzésen döntetlenezett a DAC felkészülési mérkőzésen a szlovák U21-es válogatottal, a tlaálkozóra a MOL Arénában került sor.

Már az első félidőben kétgólos előnyt szerzett a DAC. A 10. percben Šimčák baloldali passza után Ramirez küldte a labdát az ötösről a hálóba – 1:0. A 23. percben Fábry szögletét a hátvédek kifejelték, de a labdát Koštrna egyből a léc alá küldte – 2:0. Fordulás után hamar egyenlített a szlovák válogatott. Az 51. percben egy baloldali beadás után Chobot küldte a labdát a hálóba – 2:1. Két perccel később Strelec lövését Száraz kiütötte, Chobot először a kapufát találta el, a kipattanót Strelec vágta a hálóba – 2:2. A 68. percben ismét vezetést szerzett a DAC Sharani passzolt Taiwo elé, aki a tizenhatosba betörve kemény lövésével a hálóba talált – 3:2. A szlovákok a 81. percben ismét egyenlítettek, Adamec 22 méterről leadott lövése megpattant az egyik DAC játékoson és a kapuban landolt – 3:3.

FC DAC 1904 Dunajská Streda – Szlovákia U21 3:3 (2:0)
Gólszerzők: 10 Ramirez, 23. Koštrna, 68. Taiwo – 51. Chobot, 53. Strelec, 81. Adamec
FC DAC: Száraz – Koštrna (46. Blackman), Beskorovainyi (73. Dolinský), Kružliak (61. Szalma), Šimčák – Čmelík (61. Sharani), M. Vida (61. Bögi), Fábry (76. M. Švec) – Divković, Ramirez (46. K. Vida), Taiwo (82.
Szlovákia: Šipoš (46. Valach) – Špiriak (65. Tomič), Šulek (72. Bednár), Mesík, Sluka – Kovaľ (61. J. Švec), Oravec, Herc, Adamec – Tupta (46. Chobot), Strelec (65. Almási)