Sorozatban kilencedszer győzött, rangadót nyert Vágsellyén a HC DAC

Updated: január 26, 2022

Rangadót nyert Vágsellyén a HC DAC, a sárga-kékek 26:28 arányban múlták felül a Duslo együttesét.

Végig szoros mérkőzés zajlott a pályán. A DAC folyamatosan vezetett, de nagyobb előnyt nem tudott kidolgozni, a félidőben 14:14-es döntetlen állás világított a kijelzőn. Fordulás után 2-3 gólos előnyt sikerült kidolgozni a DAC játékosaiank, de a sellyeiek egyenlíteni tudtak. Az utolsó negyedórában megizzasztotta a sárga-kékeket a hazai együttes, de a DAC két góllal így is győzni tudott. AHC DAC sorozatban kilencedik bajnoki győzelmét aratta MOL Extraligában.

HK Slovan Duslo Vágsellye – HC DAC 26:28 (14:14)

A DAC gólszerzői: Juhos Kata 10, Bízik Réka 6, Élő Beatrix 5, Németh Natália 4, Sári Barbara 2, Bízik Boglárka 1.