Húszgólos győzelmet aratott Eperjes felett a HC DAC

Updated: november 14, 2020

Húszgólos győzelmet aratott a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely az SSK Eperjes együttesét múlta felül 36:16 arányban.

A dunaszerdahelyi lányok az előrehozott 23. fordulóban Eperjes együttesét fogadták és remek játékkal, magabiztosan győzték le ellenfelüket.
Az első gólt még a keleti együttes szerezte, viszont onnantól remekelt a DAC, a félidőre pedig 14:7-es állás alakult ki. A második félidőben tovább remekeltek Debre Viktor védencei, kiváló sorozatokat produkáltak, a 38. perctől sorozatban hat gólt is szereztek. Góllövésben Bízik Réka remekelt, aki kilent találtot jegyzett.

HC DAC – SSK Eperjes 36:16 (14:7)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Réka 9, Élő Beatrix 6, Bugár Cintia, Juhos Kata 5-5, Monika Rajnohová, Kristína Pastorková, Straka Mária 3-3, Lelkes Lilla, Pénzes Mónika 1-1.