Messi 500. góljával győzött a Barcelona a Real Madrid otthonában

Updated: apríl 23, 2017

Győzött a Real Madrid otthonában a Barcelona, ezzel életben tartva bajnoki esélyeit. Lionel Messi újabb mérföldkőhöz ért, az argentin támadó 500. gólját szerezte a Barca színeiben.

A 28. percben Casemiro közeli lövésével szerzett vezetést a Real Madrid, de 5 perccel később Messi parádés szólója után talált a hálóba – 1:1. Fordulás után a 73. percben Rakitic egy remek lövéssel vette be a Real kapuját, négy perccel később pedig Sergio Ramos kapott piros lapot. James Rodríguez a 85. percben egyenlíteni tudott, de ismét jött Lionel Messi és a 92. percben eldöntötte a rangadó sorsát. Az argentin támadó ráadásul megszerezte 500. találatát a katalánok mezében.

Real Madrid – Barcelona 2:3 (1:1)
Gólszerzők: Casemiro (28.), J. Rodríguez (85.), ill. Messi (33., 92.), Rakitic (73.)
Kiállítva: Sergio Ramos (77., Real Madrid)

Váltsd valóra futball álmodat a Futbalový sen utazási irodával, és utazz el kedvenc csapatod mérkőzésére! Bővebb infó ITT.