Videó: Rangadót nyert és élre állt a KFC Komárom

Updated: september 3, 2018

Rangadót nyert a komáromi KFC, amely a II. Liga 7. fordulójában a bajnoki címre pályázó Szakolca csapatát múlta felül 3:1 arányban.

A komáromiak a 43. percben szereztek vezetést, amikor Nurkovics lövésével a kapufát találta el, de a kipattanót Domonkos Kristóf küldte a hálóba. Az 58. percben egy szabálytalanság után büntetőhöz jutott a Szakolca, Opiela pedig magabiztosan értékesítette. Két perccel később a hazai csapat jutott büntetőhöz, és Matić sem hibázott. A végeredményt a 73. percben Mészáros András állította be, aki egy bedobás után jutott labdához és a kapus hasa alatt a hálóba talált. Ezzel 17 ponttal a KFC állt a II. liga élére, mögötte egy ponttal lemaradva a Szakolca és a Liptószentmiklós következik. A komáromiak a Pohronie csapatával együtt még veretlen a bajnokságban.

Hazai pályán szenvedett vereséget a Somorja, amely a frissen kiesett Eperjes ellen maradt alul 1:2 arányban.

II. liga, 7. forduló:

KFC Komárom – Szakolca 3:1 (1:0), g.: Domonkos K. (43.), Matić 11-ből (60.), Mészáros A. (73.) ill. Opiela 11-ből (58.)

Somorja – Eperjes 1:2 (0:1), g.: Matheus 11-ből (87.) ill. Leško (8.), Dzurik (51.)

A komáromiak gólösszefoglalója:

KN_SI

V šlágri víkendového 7. kola #2liga KFC Komárno zdolalo doma MFK Skalica 3:1.Pozrite si všetky góly a naj momenty tohto zápasu (y)#odstartovalisme #priameprenosy