Újabb győzelmével továbbra is a II. liga élén a KFC Komárom

Updated: august 12, 2018

Továbbra is remekel a II. ligában a komáromi KFC, amely ezúttal az újonc Máriatölgyes otthonából hozta el a három pontot.

Azonnal góllal indítottak a komáromiak, már a második percben egy parádés szabadrúgás után a kipattanó Zemko elé került, aki a labdát a kapuba vágta – 0:1. A 6. percben még Jakúbek egyenlíteni tudott, de a 44. percben egy remek összjáték végén Domonkos szerezett ismét vezetést. Az 59. percben Kollár kettőre növelte az előnyt és beállította a végeredményt. A KFC ezzel továbbra is a táblázat élén áll, holtversenyben a Szakolca gárdájával.

Nem termett babér a Somorja csapatának Pozsonyban, ugyanis a Ligetfalu otthonában szenvedtek 3:0-ás vereséget.

II. liga, 4. forduló:

Máriatölgyes-KFC Komárom 1:3 (1:2), g.: Jakúbek (6.) ill. Zemko (2.), Domonkos K. (44.), Kollár (59.)

Pozsonyligetfalu-Somorja 3:0 (1:0), g.:  Vician (27.), Gašparovič (53.), Prekop (65.)