A megyében és a járásban is a MegySport atlétái a legjobbak

Updated: jún 4, 2019

Az idősebb diákok között remekeltek a MegySport versenyzői, akik ezúttal a Nyugat-Szlovákiai atlétikai bajnokságon álltak rajthoz. Vodnyánszká Renáta 570 centiméterrel távolugrásban végzett z élen, Domonkos Tímea egyéni rekorddal 486 centimétert ugrott, ezzel ezüstérmet szerzett.

A MegySport atlétái Medgyes Renáta edző vezetésével a járási bajnokságon is remekeltek. Vodnyánszká Renáta 548 centiméterrel távolugrásban végzett az élen, míg Domonkos Tímea 476 centiméterrel a negyedik helyen zárt. A versenyzők futásban is remekeltek. Vodnyánszká Renáta 60 méteren és 4×60 méter stafétán is aranyéremmel gazdagodott,  Domonkos tímea 60 méteresen ezüstérmet szerzett, ezzel a Vámbéri Ármin Alapiskola a csapatversenyben is első helyen zárt.