Hyballa: A párharc az első mérkőzésen dőlt el

Updated: august 2, 2019

3:2-es vereséget szenvedett a DAC a görög Atromitos otthonában, így a sárga-kékek kettős vereséggel és 5:3-as összesítéssel búcsúznak az Európa liga küzdelmeitől.

A mérkőzés után Peter Hyballa vezetőedző szerint megvolt az esély a továbbjutásra. „Gratulálok az Atromitosnak a továbbjutáshoz. Az értékelés nagyon egyszerű, az első 10-15 percben jók voltunk, aztán könnyű gólt kaptunk: egy görög játékos azt csinált négy emberünkkel, amit csak akart. Utána jött a tizenegyes, ami ugyan vitathatónak tűnt, de berúgták, és 2:0-val vonultunk az öltözőbe. A második félidő már nagyon tetszett, és büszke vagyok a fiúkra. 2:2-nél visszajött a remény, újra megvolt az esély a továbbjutásra. Remek volt a hazaiak kontrajátéka, erre készültünk is, viszont egyértelműen mi játszottunk szebben. Az első meccsen dőlt el a párharc. Négy meccs alatt nyolc gólt kaptunk, ami túl sok a harmadik körbe jutáshoz.” – nyilatkozta Hyballa a klub honlapjának.

Fotó: fcdac.sk