Hyballa: A mai teljesítmény után nagyon csalódott vagyok!

Updated: november 2, 2019

Gól nélküli döntetlennel zárult a DAC-Szered találkozó, a döntetlennek a vendégcsapat örülhetett jobban. A találkozó után Peter Hyballa vezetőedző nem volt elégedett csapata teljesítményével.

Peter Hyballa (DAC): Az első félidő nagyon rossz volt, a másodikban domináltunk. Többet játszottunk a széleken, rögzített helyzetből is voltak lehetőségeink. 40-45 percig jól játszottunk, de ma ez nem volt elég. A mai teljesítmény után nagyon csalódott vagyok.

Slavče Vojneski (Szered): A mérkőzést két félidőre osztanám. Az elsőben betartottuk a taktikai utasításokat, sok labdát szereztünk, próbáltunk az ellentámadásokra építeni, voltak lehetőségeink is. A második félidőben az ellenfél jobb volt, kontrollálta a játékot, mi a védelembe voltunk nyomva. Végül 0:0-ás eredménnyel zárult, nagyon örülünk a döntetlennek.