Hyballa: A labda nem akart a hálóba kerülni

Updated: november 24, 2018

Gól nélküli döntetlennel zárult a DAC-Trencsén találkozó, a lefújás után a két vezetőedző értékelte a mérkőzést.

Peter Hyballa (DAC):

Dícséret illeti a Trencsént a küzdésért és a védelmi munkáért. Főleg Sleeggersnek volt egy nagy helyzete az első félidő végén. Jól kezdtük a mérkőzést, de a piros lap után a játék megváltozott, hiányzott a mozgásunk. A második félidőben átszerveztük a játékosokat, fölényben játszottunk és sok helyzetünk volt. Pozitívum, hogy sorozatban a harmadik mérkőzésen nem kaptunk gólt. Ma a labda nem akart a hálóba kerülni.

Vladimír Cifranič (Trencsén):

Nehéz mérkőzés volt számunkra, a hazaiak a 20. perctől emberelőnyben játszottak, a DAC-nak pedig rengeteg helyzete volt. A játékosok ma az erejük mélyére nyúltak. Célunk az volt, hogy labdaszerzés után aktívak legyünk, volt 2-3 lehetőségünk, de nem rúgtuk be őket. Ez a pont aranyat ér számunkra, főleg a mi helyzetünkben.