Bernd Storck: A helyzetek számához képest a 3:3 ideális eredmény!

Updated: február 14, 2021

Döntetlennel kezdte a tavaszi idényt a DAC, a sárga-kékek a Trencsén otthonából hoztak el egy pontot. A mérkőzés után Bernd Storck vezetőedző értékelte a találkozót.

„Nagyon nyílt mérkőzést láttunk mindkét csapat részéről, melyek az elejétől fogva győzelemre játszottak. Ha nem használjuk ki a lehetőségeinket, akkor muszáj hátul nagyon koncentráltnak lennünk, de ez nem sikerült. Soha sem egyszerű futni az eredmény után, de a védelemnek elsődleges szerepe van. Az első félidő után a Trencsén megérdemelten vezetett. Nagyon jól játszottak, magasan letámadtak bennünket. A második félidőben mutatott játékért viszont elismerés jár a játékosaimnak. Visszajöttünk a mérkőzésbe, és az egyenlítés is összejött. Az utolsó percben szerencsénk is volt. A második tizenegyest megelőző szabálytalanságot nem láttam, de a büntető az büntető. A helyzetek számához képest a 3:3 ideális eredmény.” – értékelt a klub honlapján Bernd Storck.

A mérkőzés beszámolója ITT megtalálható.