Visszavágott az éllovas Most, legyőzte a HC DAC csapatát

Updated: február 21, 2021

Nem sikerült legyőzni az éllovas Most csapatát, a HC DAC Dunaszerdahely hazai pályán szenvedett négy gólos vereséget.

Jól kezdte a mérkőzést a DAC, vezetést is szerzett, de az első negyedóra után egyenlítettek, majd 10 perccel később átvették a vezetést, és a félidőre 8:11-es állással vonultak a csapatok. A második félidőben is folyamatosan szorosan alakult a találkozó, folyamatosan vezetett a Most, a DAC csak egyenlíteni tudott. Az utolsó nyolc percben viszont eldőlt a találkozó sorsa, a Most négy góllal bizonyult jobbnak. Ezzel a cseh csapat visszavágott a január végén elszenvedett 29:34-es vereségért, a DAC pedig a harmadik alkalommal kapott ki a bajnokságban.

HC DAC Dunaszerdahely – DHK Baník Most 20:24 (8:11)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Réka 6, Juhos Kata 4, Bízik Boglárka, Bugár Cintia, Élő Beatrix 3-3, Demeter Virág Orsolya 1.

Fotó: HC DAC