Hétgólos vereséget szenvedett a Bukovicka Banja otthonában a HC DAC

Updated: február 12, 2022

Hétgólos vereséget szenvedett a Bukovicka Banja otthonában a HC DAC, a sárga-kékek 30:23-as eredményt értek el az Európa Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén.

A mérkőzésre rányomta bélyegét, hogy a Bízik testvérek nem léphettek pályára. Hamar vezetéshez jutott a szerb csapat, amely folyamatosan növelte előnyét. A DAC próbálta tartani a lépést, de csak szorossá tette a mérkőzést. A félidei szünetre négy gólos előnnyel vonultak a hazaiak. Fordulás után próbált felzárkózni a DAC, 15 percig sikerült is, de ez után tovább növelte előnyét a Bukovicka. Az 50. percben Pastorková piros lapot kapott, így nem folytathatta a játékot. Végül hét góllal bizonyult jobbnak a szerbiai gárda.

EHF Európa Kupa negyeddöntő:
ZRK Bekament Bukovicka Banja – HC DAC 30:23 (17:13)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 8, Erika Rajnohová 6, Juhos Kata 5, Németh Natália 2, Sári Barbara, Pénzes Mónika 1-1.