Győzelem Naszvadon, megállíthatatlan a VSK Dunaszerdahely

Updated: marec 16, 2019

Igazi rangadóra került sor a női kézilabda I. liga 15. fordulójában, ugyanis a dunaszerdahelyi együttes Naszvadon lépett pályára. A találkozó szoros küzdelmet hozott, a végén a VSK csapata örülhetett.

Az első tíz percben először a hazaiak, majd a vendégek vették át a vezetést, szünetre kétgólos dunaszerdahelyi előnnyel vonultak. Fordulás után továbbra is folytatódott a szoros küzdelem, az utolsó 12 percben öt kiállítás is született. Végül a legszorosabb eredménnyel, egy góllal győzött a dunaszerdahelyi együttes. Ezzel sorozatban negyedik sikerét könyvelhette el a csallóközi gárda.

Naszvad-VSK Dunaszerdahely 23:24 (10:12)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Juhos Kata, Bugár Cintia 7-7, Matus Virág, Straka Mária 3-3, Brunczvik Fanni 2, Posvancz Rebeka, Szabó Katalin 1-1.