EL: Íme a Ferencváros és a Slovan menetrendje

By
Updated: august 30, 2019

A Ferencváros Barcelonában az Espanyol vendégeként kezdi meg szereplését a labdarúgó Európa-liga csoportkörében, a Slovan a Besiktast fogadja.

A zöld-fehér klub honlapjának beszámolója szerint a szeptember 19-ei első forduló után két héttel a Ludogorecet látja vendégül a magyar bajnok, amelyet a Bajnokok Ligája selejtezőjének első fordulójában elbúcsúztatott, majd október 24-én a CSZKA Moszkvához látogat.
A csoportkör második felében előbb november 7-én az orosz, majd 28-án spanyol riválist fogadja, a zárókörben pedig a bolgár csapat otthonában lép pályára.
A Slovan hazai pályán kezd a Besiktas ellen, majd a Braga következik idegenben. Októberben először a Wolverhampton érkezik, majd az angol csapathoz utaznak az égszínkékek.

A négyesből az első kettő folytathatja szereplését tavasszal a legjobb 32 között.

A Ferencváros és a Slovan menetrendje:
1. forduló, szeptember 19.:
Espanyol (spanyol)-Ferencváros 21:00
Ludogorec (bolgár)-CSZKA Moszkva (orosz) 21:00
Slovan-Besiktas (török) 21:00
2. forduló, október 3.:
Ferencváros-Ludogorec 18:55
CSZKA Moszkva-Espanyol 18:55
Braga (portugál) – Slovan 18:55
3. forduló, október 24.:
CSZKA Moszkva-Ferencváros 18:55
Ludogorec-Espanyol 18:55
Slovan-Wolverhampon (angol) 18:55
4. forduló, november 7.:
Ferencváros-CSZKA Moszkva 21:00
Espanyol-Ludogorec 21:00
Wolverhampton – Slovan 21:00
5. forduló, november 28.:
Ferencváros-Espanyol 18:55
CSZKA Moszkva-Ludogorec 18:55
Besiktas-Slovan 18:55
6. forduló, december 12.:
Ludogorec-Ferencváros 21:00
Espanyol-CSZKA Moszkva 21:00
Slovan-Braga 21:00