Slovnaft Cup: Az élvonalbeli Zsolnát búcsúztatta az STK Somorja

Updated: október 19, 2022

A KFC Komárom után a Somorja is bejutott a Slovnaft Cup nyolcaddöntőjébe, miután 2:1-es győzelem után búcsúztatta az éllovas Zsolna csapatát.

Az STK Somorja a Slovnaft Cup 4. fordulójában a Zsolna együttesét fogadta. A gól nélküli első félidő után a második félidő 65.percében Csóka passza után Szolgai került helyzetbe, Belko kapust kikerülve éles szögből talált a hálóba – 1:0. Nem tartott sokáig a hazai öröm, ugyanis három perccel később egyenlítettek a vendégek. A 68. percben Ďuriš kapott egy labdát a védelem mögé és a hálóba talált – 1:1. A 82. percben Jibril az ötösről lőtt kapura, de Gyurákovics a gólvonalon remekelt. A 84. percben egy ellentámadás végén Csóka Bálint iratkozott fel a gólszerzők közé és megszerezte a győztes találatot – 2:1.