Ismét győzött és vezeti a táblázatot a KFC Komárom

Updated: august 4, 2018

Tovább folytatódik a komáromi KFC remeklése a II. ligában, a Jozef Olejník által vezetett gárda a 3. fordulóban 2:0 arányban győzött a Pozsonyligetfalu ellen és veretlenül vezeti a táblázatot.

A mérkőzés 19. percében Nurković szerzett vezetést a Komárom számára, a szünet előtt pedig Ďurek szabálytalansága után egyből piros lapot kapott. Fordulás után a 48. percben növelte előnyét a KFC, Nurković második találatát jegyezte. A győzelemnek köszönhetően a táblázat élére állt a Komárom, azonos pontszámmal a Szakolca csapatával.

A somorjaiak Sabler révén szereztek vezetést a Bártfa ellen, de a 18. percben Staško egyenlíteni tudott. Nem tartott sokáig a döntetlen állás, a 19. percben Santos szerzett vezetést a kék-fehérek számára. Végül az 55. percben Rocheu egyenlíteni tudott, ezzel beállítva a végeredményt.