BL: Győzött, mégis kiesett a Trencsén

Updated: júl 22, 2015

Győzött Romániában, de mégis búcsúzik a Bajnokok Ligája küzdelmeitől a trencséni együttes.

A szlovák bajnok meglepetésre már 2:0 arányban vezetett a Steauau Bukarest otthonában, a első félidőben Wesles és Bero volt eredményes. Fordulás után Muniru és Tadé gyors góljaival egyenlített a román csapat. A 74. percben Rundič kiállítása után hátrányba került a Trencsén, de Wesley második találata bebiztosította a győzelmet a szlovák csapat számára.
Martin Ševela együttese a diadal ellenére is búcsúzik a Bajnokok Ligája sorozatától, mivel hazai pályán 2:0-ás vereséget szenvedtek.

Steaua Bukarest – AS Trencsén 2:3 (0:2)
Gólszerzők: 57. Muniru, 60. Tadé (11 m) – 13. a 84. Wesley, 21. Bero.
Sárga lapok: Chipciu, Muniru – Bero, Rundič
Piros lap: 74. Rundič
Első mérkőzés: 2:0

AS Trencsén: Šemrinec – Čögley (73. Rabiu), Ramon, Rundič, Madu – Koolwijk – Lobotka, Bero – Jairo (87. Kleščík), Wesley, Van Kessel (64. Guba)