AG Sport liga: Szentmihályfa és Királyfiakarcsa is győzött az elmaradt mérkőzéseken

Updated: september 1, 2022

Két mérkőzés került pótlásra az AG Sport liga első és harmadik fordulójából.

Az első fordulóban a Szentmihályfa-Nyékvárkony mérkőzés maradt el, a bepótolt találkozót pedig a hazaiak nyerték 3:1 arányban. Az első félidőben büntetőből Nyékvárkony került előnybe, majd a második félidőben két perc alatt fordítottak a hazaiak. Mindkét oldalon voltak helyzetek, kapufák, végül Szentmihályfa győzött. A harmadik fordulóból az Alistál-Királyfiakarcsa találkozót kellett elhalasztani, amit most sikerült pótolni. A gól nélküli első félidő után a másodikban először a karcsaiak szereztek vezetést, a hazaiak viszont gyorsan egyenlítettek. Végül öt perccel a vége előtt született meg a győztes találat. Győzelmével a Királyfiakarcsa állt a tabella élére.

Bepótolt mérkőzések, VII. liga / AG Sport liga:
1. forduló: Szentmihályfa-Nyékvárkony 3:1 (0:1), g.: Bíró Z. (49., 51.), Medgyes J. (84.-11m) ill. Kósa M. (18.-11m)
3. forduló: Alistál-Királyfiakarcsa 1:2 (0:0), g.: Both R. (69.) ill. Huzun S. (64.), Hervay L. (85.)

1. Királyfiakarcsa 4 3             1             0             11:6       10
  2. Vásárút 4 3             0             1             9:6         9
  3. Balony 4 3             0             1             12:3       9
  4. Egyházgelle 4 3             0             1             8:4         9
  5. Pozsonyeperjes 4 2             1             1             6:4         7
  6. Nagypaka 4 2             1             1             8:7         7
  7. Dióspatony 4 2             1             1             8:8         7
  8. Alistál 4 2             0             2             11:6       6