Tomislav Marić: Ákos hibázott, de elnézést kért.

Updated: máj 5, 2015

A DAC – Miava (1:0) mérkőzés után a két vezetőedző értékelte a 90 percet. Tomislav Marić kitért Szarka Ákosra is.

Tomislav Marić (DAC): Nem volt egy könnyű mérkőzés, egy nagyon jól rendezett csapat ellen játszottunk. A rossz sorozat után – 5 vereség és a kupából való kiesés – próbáltunk pozitívan gondolkodni, futballozni akartunk és győzni. Amit hiányoltam, az a második találatunk volt, aminek köszönhetően megnyugodtunk volna.

Amikor Dunaszerdahelyre jöttem, láttam, hogy nekünk vannak a legjobb szurkolóink a országban. Ákos hibát követett el, de elnézést kért érte. Ő egy fiatal játékos, aki keményen dolgozik és folyamatosan tanul. Az kívánom, hogy ezt a témát már zárjuk le, és a csapat, a klub és a szurkolók  együtt menjenek  a siker után.

Peter Gergely (Miava): Pontszerzés céljából jöttünk Dunaszerdahelyre, de ez sajnos nem sikerült és ezért csalódott vagyok. A hazaiak az első helyzetükből betaláltak. Nagyon jól védekeztek, nehezen tudtunk helyzetbe kerülni. A második félidőben a hibáink után újabb lehetőségeket dolgoztak ki. Megérdemelten nyert a DAC.