Idegenbeli győzelemmel zárta az évet a VSK Dunaszerdahely

Updated: december 17, 2017

Győzelemmel zárta az évet a dunaszerdahelyi női kézilabdacsapat, amely az 1. liga 11. fordulójában a Junior Mocsonok otthonába diadalmaskodott 29:25 arányban.

Az első játékrészben 15:13 arányban még a hazai csapat vezetett, fordulás után viszont a dunaszerdahelyeiek fordítottak és négygólos győzelmet arattak. A fordításban nagy szerepet vállalt Bugár Cintia és Nagy Orsolya, mindkét játékos 4-4 góllal villant a második félidőben.

A VSK számára ez volt a nyolcadik győzelem és azonos pontszámmal csak rosszabb gólkülönbséggel szorul a negyedik helyre az éllovas Inter, Galgóc, Simony együttesei mögé.

Junior Mocsonok – VSK Dunaszerdahely 25:29 (15:13)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bugár Cintia 10, Nagy Orsolya 5, Lelkes Lilla 4, Straka Mária, Józan Réka 3-3, Brunczvik Fanni 2, Kázmér Veronika, Posvancz Rebeka 1-1