Kétgólos felvidéki vereség Padania csapatától

Updated: jún 7, 2017

Kétgólos vereséget szenvedett a Felvidéki válogatott a címvédő Padania ellen az Észak-ciprusi Conifa Európa-bajnokságon. Molnár László védencei 3 ponttal a csoport negyedik helyén végeztek, így a helyosztó mérkőzésen Dél-Oszétia lesz az ellenfél.

A gól nélküli első félidő után a második játékrész 62. percébe Andrea Rota szerzett vezetést Padania számára, majd a 90. percben William Rosset kettőre növelte az előnyt.

A csoportmérkőzéseken elért egy győzelem és két vereség után a negyedik helyen zárt a felvidéki gárda, így a helyosztón a B csoport negyedik helyezettjével, Dél-Oszétiával mérkőznek a 7. helyért. A mérkőzésre június 9-én 19:00 órakor kerül sor.

Felvidék – Padania 0:2 (0:0)

Gólszerzők: Andrea Rota (62.), William Rosset (90.)

Fotó: FLE

Váltsd valóra futball álmodat a Futbalový sen utazási irodával, és utazz el kedvenc csapatod mérkőzésére! Bővebb infó ITT.