A bajnok Trencsén otthonában győzött a DAC!

Updated: apríl 15, 2017

Fantasztikus eredmény ért el a DAC, ugyanis első alkalommal sikerült győzni a Trencsén otthonában. A három pontot érő találat Pačinda nevéhez fűződik a 14. percből.

A 7. percben Janga tört be a tizenhatosba, az alapvonalról passzolt a tizenhatos vonalára Paurhoz, akinek lövésébe Ljubicic vetődött be. A 14. percben vezetést szerzett a DAC, Pačinda ugrott ki a védők között, egyedül törhetett kapura és Šemrinec mellett a hálóba talált – 0:1. A gól után többet birtokolta a labdát a hazai csapat, de a DAC remekül védekezett. Folyamatos támadásban volt a Trencsén, a sárga-kékek több kontratámadást vezettek, de gól egyik oldalon sem esett.

Fordulás után továbbra is a Trencsén játékosai birtokolták a labdát, de hiába jutottak el Slávik kapujához, a befejezésnél pontatlanok voltak. Lawrence és Ubbnik is lövéssel próbálkozott, de sikertelenül, továbbra is remekül védekezett a DAC.

A lefújásig már gól nem esett, a győzelemnek köszönhetően már 11 bajnoki mérkőzés óta veretlen a DAC!

AS Trencsén – FC DAC 1904 Dunaszerdahely 0:1 (0:1)

Gólszerző: Pačinda (14.)

Trencsén: Šemrinec – Skovajsa, Lawrence, Kleščík, Klooster (Mance, 7.) – Paur, Zubairu, Ubbnik – Kvocera (Issa, 61.), Beridze, Janga

DAC: Slávik – Živkovič, Huk, Šatka, Davis – Ljubičič, Ľupták – Vida (Michalík, 78.), Aluku, Pačinda (Brašeň, 61.) – Sarr (Simon, 85.)

Váltsd valóra futball álmodat a Futbalový sen utazási irodával, és utazz el kedvenc csapatod mérkőzésére! Bővebb infó ITT.