Slovnaft Cup: Újabb élvonalbeli csapatot búcsúztatott a KFC Komárom

Updated: november 10, 2021

Tovább tart a komáromiak remek szereplése a Szlovák Kupában, a lilák a DAC után a szintén Fortuna ligás Nagymihály csapatát búcsúztatták a sorozattól.

A gól nélküli első félidő után az 51. percben a KFC szerzett vezetést, Tóth Gábor szabadrúgásból vette be Száraz kapuját. A 71. percben egyenlített a Nagymihály, Ranko lekészítése után Šimko a tizenhatosban egyből a hálóba talált – 1:1. Nem tartott sokáig a vendégek öröme, a 75. percben Casado a frissen pályára lépő Šmehyl ellen szabálytalankodott a tizenhatoson belül, a büntetőt Györgyi Arthur értékesítette – 2:1. Nem játszott alárendelt szerepet a komáromi csapat, Radványi Miklós legénysége teljesen megérdemelten jutott tovább az 5. fordulóba.