AG Sport liga: Fantasztikus szapi feltámadás Dióspatonyban

Updated: september 13, 2020

Első pontjait vesztette az újonc Csallóközkürt, amely az 5. fordulóban Alistálban ért el 1:1-es döntetlent. Első győzelmét aratta Felsőpatony, négy gólos sikert aratott Nyékvárkony felett Baka. A félidőben még két góllal vezetett hazai pályán Dióspatony, viszont a szapiak 25 perc alatt fordítottak és értékes győzelmet szereztek. Csallóközcsütörtökön Kulcsár Ferenc remekelt, aki mesterhármast ért el, csapata pedig 5:1 arányban verte Izsapot.

AG Sport liga, 5. forduló:
Felsőpatony-Ekecs/Apácaszakállas 3:0 (1:0), g.: Tóth (16.), Nyársik (49., 86.)
Nagypaka-Egyházgelle 1:3 (0:2), g.: Chamilla (60.) ill. Szerencsás (6., 76.), Puha I. (24.)
Baka-Nyékvárkony 4:0 (1:0), g.: Mészáros Z. (23.), Kopin (60.), Világi (66.), Kozmér (79.)
Alistál-Csallóközkürt 1:1 (0:1), g.: Bogyai (65.) ill. Losonszki (27.)
Pozsonyeperjes-Szentmihályfa 2:1 (1:1), g.: Németh A. (28.), Tomaček (71.) ill. Rigo (30.)
Csallóközcsütörtök-Izsap 5:1 (1:0), g.: Kulcsár (18., 47., 82.), Dužek (54.), Ciria öngól (63.) ill. Tóth D. (65.)
Dióspatony-Szap 2:3 (2:0), g.: Écsy öngól (7.), Takács (18.) ill. Struhár (65.), Fülöp (66.), Jakus (90.),
Nagymagyar-Balony 1:0 (1:0), g.: Vanka (21.).

1. Csallóközcsütörtök 5 4 1 0 16:5 13 pont
2. Csallóközkürt 5 4 1 0 12:3 13
3. Pozsonyeperjes 5 4 0 1 13:6 12
4. Szap 5 3 2 0 12:8 11
5. Dióspatony 5 2 1 2 8:7 7
6. Alistál 5 2 1 2 8:9 7
7. Nagymagyar 5 2 1 2 4:7 7