Újabb gólfesztivál, kiütötte a Písek csapatát a HC DAC

Updated: september 24, 2023

Újabb magabiztos győzelmet aratott a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely a MOL Extraliga 4. fordulójában a cseh Písek együttesét múlta felül 43:24 arányban.

Az első perctől gáláztak a dunaszerdahelyi lányok, a 14. percben 10:0-ás eredmény világított a kijelzőn. A folytatásban tovább növelte góljai számát a DAC, a szünetre már 13 góllal vezettek a sárga-kékek. Fordulás után is maradt a dunaszerdahelyi fölény és nem forgott veszélyben a sárga-kékek újabb sikere. Végül 19 góllal múlta felül a DAC cseh ellenfelét, bezsebelve ezzel a sorozatbani negyedik győzelmet.

MOL Extraliga, 4. forduló:
HC DAC – TJ Sokol Písek 43:24 (22:9)
A DAC gólszerzői: Sári Barbara 6, Erika Rajnohová 5, Hornyák Bernadett, Juhos Kata, Eliška Desortová 4-4, Kristína Pastorková, Bugár Cintia, Bízik Réka 3-3, Pénzes Mónika, Kovács Noémi, Valeria Santos, Maia de Silva, Mészáros Réka 2-2, Jovana Ilić 1.

Fotó: HC DAC