Videó: Álomszerű bemutatkozás, Krstović négy perc után megszerezte első gólját a Lecce csapatában

Updated: august 27, 2023

Álomszerű bemutatkozáson van túl a Lecce csapatában Nikola Krstović, a fiatal támadó négy perc játék után megszerezte első találatát az olasz élvonalban.

Tíz napja igazolt az olasz U. S. Lecce csapatához Nikola Krstović, viszont vízumengedély miatt még nem léphetett pályára. A probléma elhárult, így a montenegrói támadó a Fiorentina ellen már a Lecce keretében kapott helyet. A Fiorentina már az első félóra végén két góllal vezetett, egyértelmű mérkőzésnek tűnt a lilák számára. A 49. percben Rafia révén szépített a Lecce, így felvillant a remény a pontszerzésre. A 72. percben csereként pályára lépett Nikola Krstović, majd a 76. percben Banda beadását fejelte a hálóba, ezzel egyenlítve a Lecce számára. Krstović gólja végül pontot ért új csapata számára.

Nikola Krstović 3,8 millió euróért igazolt a Lecce csapatához, ezzel a DAC klubrekordot ért el.

Serie A, 2. forduló:
Fiorentina-Lecce 2:2 (2:0)
Gólszerzők: Gonzalez (3.), Duncan (25.) ill. Rafia (49.), Krstović (76.)

Fotó: tuttosport.com / ansa

Nikola Krstovic gets the equalizer for Lecce. What a comeback. 2-2.#FiorentinaLeccepic.twitter.com/PYXV3CfxUQ