A Plzeň elleni győzelemmel folytatta remek szereplését a HC DAC

Updated: január 7, 2023

Folytatta remek szereplését a HC DAC Dunaszerdahely, amely a MOL Extraliga 11. fordulójának bepótolt mérkőzésén a cseh Plzeň együttesét múlta felül 32:26 arányban.

Szorosan indult a mérkőzés, fej-fej mellett haladt a két csapat. A 16. percben sorozatban négy gólt szerzett a Plzeň, ezzel átvette a vezetést és a félidőig meg is tartotta. Fordulás után is szoros mérkőzés zajlott a pályán, a Plzeň két góllal is vezetett. Egészen a 46. percig, amikor is a DAC egyenlített, majd átvette a vezetést. A mérkőzés végéig előnyég csak növelni tudta, végül hat góllal verte ellenfelét.

HC DAC – DHC Plzeň 32:26 (14:15)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 8, Eiška Desortová, Juhos Kata 6-6, Pénzes Mónika, Natália Némethová 5-5, Da Silva, Erika Rajnohová 1-1.