Kötelező győzelmet aratott a szlovák válogatott

Updated: jún 21, 2023

Behúzta a kötelező győzelmet a szlovák válogatott, amely Lichtensteinben diadalmaskodott 1:0 arányban.

Az első perctől kezdve fölényben játszott a szlovák válogatott, de gólt nem tudott szerezni. A 24. percben a hazaiak is megmutatták erejüket, Göppel kemény lövését Dúbravkának kellett védeni. Az első félidő hosszabbításában viszont vezetést szereztek a vendégek. Suslov szögletét Hancko megtolta, majd Vavro a hálóba fejelte – 0:1. A játék képe a második félidőben sem változott, de a megnyugtató második gólt nem sikerült megszerezni. Ennek ellenére megőrizte szoros előnyét a szlovák válogatott, ezzel újabb fontos három pontot szerzett.