Hatpontos előnnyel telel az élen Kisudvarnok

Updated: november 27, 2017

November utolsó hétvégéjén hivatalosan is lezárult a 2017/2018-as bajnokság őszi része a Dunaszerdahelyi Területi Labdarúgó-bajnokságban, miután pótolták az AG Sport liga 12. fordulójában korábban elhalasztott mérkőzéseket.

Három elmaradt mérkőzést rendeztek meg a zimankós szombat délután. Felsőpatony egygólos félidei hátrányát dolgozta le a második játékrészben Pozsonycsákány ellen, így nem rabolhattak tőlük pontot a vendégek. Nagypaka háromgólos sikert ünnepelhetett, ugyancsak hazai közönség előtt – a vereséget szenvedő alany ezúttal Ekecs-Apácaszakállas csapata volt. Hiába a kétszeri egyenlítés, a bakaiaknak nem termett babér Dióspatonyban, így a korábbi második hely helyett – rosszabb gólarány miatt – csak a harmadik helyről várhatják a tavaszi folytatást.

AG SPORT LIGA/VI. LIGA – 12. forduló (korábbról elhalasztott mérkőzések):
Felsőpatony-Pozsonycsákány 4:1 (0:1), g.: Skal P. (60.), Edmár A. (65.), Straka S. (78.) ill. Kovács P. (25.), Hobot K. (öngól – 55.)
Nagypaka–Ekecs-Apácaszakállas 3:0 (1:0), g.: Santai M. (6.), Flaska R. (11m-66., 88.)
Dióspatony-Baka 3:2 (2:1), g.: Berceli M. (12.), Csápai Z. (28., 61.) ill. Kálmán I. (15.), Lelkes F. (58.).