Győzött Luxemburgban, közel a továbbjutás a szlovák válogatott számára

Updated: október 17, 2023

Győzött Luxemburgban és már csak egy lépésre a továbbjutástól a szlovák válogatott az Európa-bajnoki selejtezők J-csoportjában.

Aktívabban kezdett a hazai csapat, amelynek megvoltak a lehetőségei a gólszerzésre. A 21. percben Vavro a tizenhatoson belül szabálytalankodott, amiért a játékvezető büntetőt ítélt, de a VAR segítségével visszavonta az ítéletet. A győztes találat a 77. percben született, Hancko beadását Ďuriš küldte egyből a hálóba – 0:1. A győzelemnek köszönhetően a szlovák válogatott ötpontos előnnyel foglalja el a tabella második helyét Luxemburg előtt. Bénes László ezúttal nem kapott lehetőséget.