BL: Kikapott a Maccabi Haifa csapatától a Slovan

Updated: august 10, 2023

Vereséggel zárta a Bajnokok Ligája 3. selejtezőkörének első mérkőzését a pozsonyi Slovan, amely az izraeli Maccabi Haifa ellen maradt alul 1:2 arányban.

Eseménydúsan kezdődött a mérkőzés, az első 14 percben háromszor is változott az eredmény. Már az 5. percben vezetést szerzett a Maccabi, egy beadás után Pierrot közelről talált a hálóba – 0:1. A 12. percben egyenlített a Slovan, Lovat szöglete után Kucka fejjel volt eredményes – 1:1. A döntetlen viszont nem tartott sokáig, a 15. percben Sabia 20 méterről leadott lövése a hálóban kötött ki. A Slovan Lovat és Sharani révén egyenlíthetett volna, de kimaradtak a helyzetek. A félidő végén a játékvezető büntetőt ítélt a Maccabi javára, de a videobíró ellenőrzése után érvénytelenítette. A második félidő már gólt nem hozott, így a Slovan egy gólos hátránnyal utazik a Maccabi otthonába.