Négy éremmel tértek haza a Silesia Kupáról a bősi Oyama Dojo versenyzői

Updated: apríl 30, 2023

Április 29-én került megrendezésre a Silesia Kupa cseh utánpótlás karate verseny Ostrava városában. A bajnokságon közel 150 karatéka képviseltette magát 5 országból, köztük a bősi Oyama dojo 5 versenyzője.

Darnay Ármin a 14-15 éves fiúk +60 kg-os súlycsoportjában a harmadik helyen végzett. Klubtársa Csicsay Róbert a 10-11 éves fiúk mezőnyében kiesett a selejtezőkben. Petrik Dorka és Kovács Zsófia a 10-11 éves lányok kategóriájában 2-2 győztes küzdelem után a dobogó legfelső fokára állhattak fel. Kiss Hanna a 6-7 évesek kategóriájában ezüstéremmel zárta a versenyt.

Sensei Darnay Barnabás tanítványai 2 aranyéremmel, 1 ezüstéremmel, 1 bronzéremmel és rengeteg új tapasztalattal tértek haza.