A DAC és a Csíkszereda jutott a Duna-kupa döntőjébe
A Csíkszereda és a DAC jutott a Duna-kupa döntőjébe, miután az elődöntőkben...
Az őszi szezon első országos versenyén szerepelt sikeresen a bősi és nyékvárkonyi ifjú sportolók, akik a győri Ashihara Karate gálán vettek részt. A versenyt szeptember 24-én vasárnap rendezték három ország harcosainak...