OTP Bank liga: A Ferencváros veretlen, a Kisvárda és a Diósgyőr nyeretlen

Updated: august 11, 2018

A Ferencváros a papírformát igazolva legyőzte a hazai pályán az első élvonalbeli mérkőzését játszó Kisvárdát a labdarúgó OTP Bank Liga negyedik fordulójának szombati játéknapján.

Ezzel az éllovas vendég fővárosiak továbbra is százszázalékosak, míg az újonc kisvárdaiak – akik mintegy hatvan percet emberhátrányban, ebből tízet kettővel kevesebben játszottak -, a mezőnyben egyedüliként még mindig nem szereztek pontot és gólt sem.

Az újonc MTK Budapest hazai pályán 1:0-ra legyőzte a Diósgyőrt. A fővárosi együttes sikerével négy kör után három győzelemmel áll, a DVTK viszont továbbra is nyeretlen, és mindössze egy pontot szerzett. A miskolci csapatnak ez volt sorozatban a 12. idegenbeli bajnokija, amelyen nem tudott nyerni, ráadásul egymás után hetedik vereségét szenvedte el otthonától távol.
A Haladás a jókai Mészáros Karol két értékesített büntetőjének köszönhetően 2:1 arányban múlta felül a Puskás Akadémia csapatát.