Vágsellyén is győzött, sorozatban harmadik sikerét aratta a HC DAC Dunaszerdahely

Updated: november 21, 2020

Sorozatban harmadik bajnoki győzelmét aratta a HC DAC Dunaszerdahely, amely a MOL Extraliga 14. fordulójának előrehozott mérkőzésén Vágsellyén diadalmaskodott.

Már a 4. percben három góllal vezetett a DAC, a szünetre pedig négygólos előnnyel vonultak Debre Viktor védencei. Fordulás után tovább nőtt a sárga-kékek előnye, a 43. percben már kilenc góllal is vezetett a DAC, végül hatgólos győzelmet aratott a Duslo otthonában. A dunaszerdahelyi gárdában ezúttal Élő Beatrix szerzett kilenc találatot. A DAC sorozatbeli harmadik győzelmét aratta, Nagymihály és Eperjes után a Vágsellye ellen is diadalmaskodott.

HK Slovan Duslo Vágsellye – HC DAC 24:30 (13:17)
A dunaszerdahelyi gólszerzők: Élő Beatrix 9, Juhos Kata 6, Bízik Réka, Kristína Pastorková 4-4, Monika Rajnohová, Bugár Cintia 3-3, Straka Mária 1.

Fotó: vskds.sk