Szoros vereséget szenvedett Vágsellyétől a HC DAC

Updated: september 14, 2022

Szoros vereséget szenvedett Vágsellyétől a HC DAC, a dunaszerdahelyi gárda 25:26 arányban maradt alul a MOL Extraliga 3. fordulójában.

A mérkőzést a Vágsellye kezdte jobban, két góllal nyitott az ellenfél, de a DAC a 6. percre fordítani tudott. Végig szorosan alakult az első félidő, felváltva vezetett a két együttes. Fordulás után előnybe került a Vágsellye, a második félidő során végig vezetni tudott. Hat perccel a vége előtt már öt góllal is vezetett a Duslo gárdája, a DAC az utolsó percekre egy gólra tudott felzárkózni. Egyenlíteni viszont már nem sikerült, így a Vágsellye nyerte a rangadót.

HC DAC – Slovan Duslo Vágsellye 25:26 (13:12)
A DAC gólszerzői: Juhos Kata 7, Natália Némethová 5, Élő Beatrix 3, Pénzes Mónika, Kristína Pastorková, Hornyák Bernadett, Erika Rajnohová 2-2, Kovács Noémi, Bízik Réka 1-1.

Fotó: HC DAC