Szoros vereséget szenvedett Nagymihályban a HC DAC

Updated: september 25, 2022

Szoros vereséget szenvedett a bajnoki címvédő Nagymihály otthonában a HC DAC, a sárga-kékek 20:19 arányban maradtak alul a MOL Liga 4. fordulójában.

Fantasztikusan kezdte a mérkőzést a DAc, amely azonnal háromgólos előnyt dolgozott ki, habár a 13. percig a három gólon kívül több nem esett és a hazaiak két hétméterest is kihagytak. A folytatásban is tartotta előnyét a DAC, egészen a 23. percig, amikor a hazaiak 5:5-re hozták az állást és át is vették a vezetést, Fej-fej mellett haladt a két csapat, de kevés gól esett az első félidőben.
Folytatás után ismét remekül kezdett a DAC, amely kiegyenlített és ismét megszerezte a vezetést. A 40. percben már hárommal vezetett a DAC, de tíz perccel később ismét kiegyenlített a Nagymihály, így 17:17 volt az állás. A hazaiak ekkor ismét átvették a vezetést, a DAC viszont már nem tudott egyenlíteni.

Iuventa Nagymihály – HC DAC 20:19 (10:9)
A DAC gólszerzői: Juhos Kata 7, Erika Rajnohová 5, Élő Beatrix, Sári Barbara 2-2, Pénzes Mónika, Natália Némethotvá, Bízik Réka 1-1.

Fotó: Iuventa