Szoros győzelmet aratott a HC DAC Dunaszerdahely

Updated: november 30, 2019

Harmadik győzelmet aratta a női Extraliga MOL ligában a HC DAC Dunaszerdahely kézilabda csapat, amely a 12. fordulóban Eperjes együttesét múlta felül.

Remekül kezdett a hazai együttes, már a 10. percben öt gólos volt a dunaszerdahelyi előny, de 8:3-nál a vendégek egyenlíteni tudtak. Ezután szorossá alakult a mérkőzés, így a szünetre egy gólos előnnyel vonult a DAC. Fordulás után tartotta 2-3 gólos előnyét a csallóközi alakulat, de a vége ismét izgalmassá alakult. Végül egy góllal győzött a DAC és újabb fontos pontokat szerzett.

HC DAC – SSK Eperjes 29:28 (15:14)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Boglárka, Rajnoh Mónika 5-5, Brunczvik Fanni, Straka Mária, Bugár Cintia 4-4, Kozma Dominika 3, Lelkes Lilla 2, Pénzes Mónika, Demeter Virág Orsolya 1-1.