Sorozatban ötödik győzelmét aratta a VSK Dunaszerdahely

Updated: apríl 1, 2019

Sorozatban ötödik győzelmét aratta a VSK Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely az I. liga 16. fordulójában hazai pályán múlta felül a Szered gárdáját.

A találkozó első rése szorosan alakult, a 12. percben egy góllal vezettek a hazaiak, de ezután beindult a gólgyártás és a szünetre hétgólos előnnyel vonultak. Fordulás után sem változott a játék képe, egyre nagyobb volt a dunaszerdahelyi fölény, végére pedig már 13 góllal diadalmaskodott a csallóközi együttes. Juhos Kata 10, Straka Mária 8, Bugár Cintia pedig 7 találatot jegyzett, de összesen kilenc játékos iratkozott föl a gólszerzők közé.

Ezzel a győzelemmel a VSK csapata 24 ponttal áll a táblázat második helyén, egy ponttal lemaradva az éllovas Stomfa mögött.

VSK Dunaszerdahely-HK Slávia Szered 38:25 (21:14)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Juhos Kata 10, Straka Mária 8, Bugár Cintia 7, Matus Virág, Brunczvik Fanni, Posvancz Rebeka 3-3, Szabó Katalin 2, Lelkes Lilla, Józan Réka 1-1.