Sorozatban ötödik bajnoki győzelmét aratta a HC DAC Dunaszerdahely

Updated: november 6, 2021

Sorozatban ötödik bajnoki győzelmét aratta a HC DAC, a sárga-kékek ezúttal a cseh Olomouc gárdáját múlta felül 33:26 arányban.

Jól kezdte a mérkőzést a DAC, az első negyedóra a dunaszerdahelyi gárda fölényében zajlott. A 15. percben egyenlített a cseh gárda, de csak öt percig tudta tartani a lépést a sárga-kékekkel, ugyanis a DAC ismét nagyobb előnyt dolgozott ki. Fordulás után már nem volt kérdéses a győztes kiléte, Debre Viktor legénysége folyamatosan növelte előnyét, végül hét góllal bizonyult jobbnak az Olomouc együttesétől.

HC DAC – DHK Zora Olomouc 33:26 (17:13)
A DAC gólszerzői: Élő Beatrix 8, Bízik Réka, Sári Barbara 6, Hudák Emma 4, Mészáros Réka, Bugár Cintia 3-3, Juhos Kata 2, Pénzes Mónika 1.

Fotó: HC DAC