Siker a Plzeň otthonában, sorozatban negyedszer győzött a HC DAC

Updated: november 3, 2021

A cseh Plzeň otthonában is győzött a HC DAC Dunaszerdahely, amely így már négy mérkőzésre növelte győzelmi sorozatát.

Pedig nem indult könnyen a találkozó a DAC számára, folyamatosan előnyhöz jutott a Plzeň, ráadásul a félidőre 17:12-es eredmény alakult ki.
Fordulás után folyamatosan dolgozta le hátrányát Debre Viktor legénysége, főleg a 10 és 13. perc között volt nagyon eredményes, amikor sorozatban négy gólt is szerzett.
Az utolsó 15 perc döntőnek bizonyult, a DAC hat gólt is szerzett, míg ellenfele csak kettőt, így a sárga-kékek ismét győzni tudtak idegenben. A DAC legközelebb november 6-án, szombaton a szintén cseh Olomouc gárdáját fogadja Dunaszerdahelyen.

DHC Plzeň – HC DAC 24:26 (17:12)
A DAC gólszerzői: Bízik Réka 6, Hudák Emma, Sári Barbara 5-5, Juhos Kata 4, Bugár Cintia 3, Bízik Boglárka, Mészáros Réka, Élő Beatrix 1-1.