Pontszerzéssel kezdte az évet a HC DAC Dunaszerdahely

Updated: január 4, 2020

Parádés pontszerzéssel kezdte az új évet a HC DAC Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely döntetlent játszott a prágai Slavia együttesével a MOL Extraliga 15. fordulójában.

Szoros csatával kezdődött a mérkőzés, viszont a cseh gárda hamar több gólos vezetéshez jutott. A dunaszerdahelyi csapat flyamatosan felzárkózott, ennek eredményeképp döntetlennel vonultak szünetre.
Szünet után jobban játszott a DAC, amely a vezetést is átvette, a 46. percben már három gólos előnyben is volt a csallóközi gárda. A vége ismét szorosan alakult, végül az utolsó percben szerzett találattal egyenlített a Slavia.

HC DAC – Slavia Prága 33:33 (17:17)
Dunaszerdahelyi gólszerzők: Bízik Boglárka 11, Straka Mária, Rajnohová Monika 7-7, Brunczvik Fanni 3, Pénzes Mónika, Mészáros Réka 2-2, Demeter Virág Orsolya 1.