Öt góllal verte az éllovas Nagymihályt a HC DAC Dunaszerdahely

Updated: november 7, 2020

Dunaszerdahelyen szenvedte el első vereségét a Nagymihály együttese, a HC DAC magabiztos győzelmet aratott a MOL Extraliga éllovasa felett.

A koronavírus miatt megszakított MOL Extraligában két mérkőzést játszott eddig a HC DAC, amely egy döntetlent és egy vereséget ért el, míg a Nagymihály négy mérkőzés után százszázalékosan állt a tabellán. A bajnokság egy előrehozott mérkőzéssel folytatódott, a két együttes a 15. forduló találkozóját játszotta le.

Az összecsapás során végig a DAC akarata érvényesült, a sárga-kékek az első perctől kezdve tartották a vezetést, folyamatosan növelve az előnyt. A félidőben négy góllal vezettek Debre Viktor védencei, a végére pedig öt gólos győzelem született. A gólszerzők között Bízik Réka és Élő Beatrix remekelt, egyaránt 8 gólt dobva.

HC DAC – Nagymihály 28:23 (15:11)
A DAC gólszerzői: Bízik Réka, Élő Beatrix 8-8, Monika Rajnohová 5, Bízik Boglárka 3, Kristína Pastorková 2, Juhos Kata, Straka Mária 1-1.

Fotó: HC DAC