Négyből négy, Naszvad sem kímélte a VSK Dunaszerdahely!

Updated: október 14, 2018

Továbbra is hiba nélkül szerepel a VSK Dunaszerdahely női kézilabda csapat, amely az 1. liga 4. fordulójában a Naszvad együttesét múlta felül.

Elképesztő teljesítményt nyújtanak az új idényben a dunaszerdahelyi lányok, akik sorozatban negyedik győzelmüket aratták.

Naszvad csapata ellen már a 9. percben 6 gólos hazai vezetés alakult ki, a félidőt 18:11-es állással zárták. Folytatás után sem vettek vissza teljesítményükből Prikler Szilvia védencei, akik végül 10 góllal múlták felül naszvadi ellenfelüket. A góllövők között ezúttal Juhos Kata és Bugár Cintia remekelt, egyaránt 8-8 találatot szereztek.

VSK Dunaszerdahely-Naszvad 33:23 (18:11)

Dunaszerdahelyi gólszerzők: Juhos Kata, Bugár Cintia 8-8, Józan Réka, Matus Virág 5-5, Lelkes Lilla 4, Kázmér Veronika 2, Németh Brunczvik Nikolett 1.